Luksusowa kolekcja ROYALTY PLACE

Polskie Płytki - sklep w USA

Luksusowa kolekcja “Royalty Place” to płytki prosto z Polski już do nabycia w naszym salonie w Chicago!

Kompozycja delikatnego beżu ze strukturą i kolorem drewna tworzą niesamowity efekt pełen klasy i estetyki. Jasne elementy tej kolekcji płytek wpływają na optyczne powiększenie pomieszczenia, co docenią właściciele mniejszych łazienek.

Bardzo modne połączenie płytek białych i ze wzorem drewnopodobnym uzyskacie jedynie z elementów tej kolekcji. Płytki ułożone na ścianach i podłodze tworzą wspaniały klasyczny klimat. Wszystkie rodzaje płytek są dostępne w kolorze białym lub drewnopodobnym, ciemniejszym brązie.

Polskie Płytki do Łazienki

Elementy kolekcji posiadają ogromny potencjał do wykorzystania w różnorodnych aranżacjach wnętrz. Płytki podłogowe 59,8×59,8 cm i mają ścięte rogi do który pasują kostki drewniane o wymiarach 9,8×9,8 cm. Płytki ścienne występują w wymiarach 74,8×29,8 cm i dostępne są zarówno gładkie, jak i w różnych wariantach wypukłych wzorów.

Polskie płytki łazienkowe

Płytki ułożone na ścianach i podłodze tworzą niesamowity klimat, czuć w takim pomieszczeniu ciepło drewna. Potraktuj płytki tej kolekcji również jako okładzinę, która może stać się ozdobą pionowych powierzchni w Twoim domu. Naznaczone wyraźnym rysunkiem słojów i sęków kafle, wykończone są w satynowym macie. Ich powierzchnia jest subtelnie gładka, jednak pod palcami można wyczuć delikatną szorstkość, która przywozi na myśl heblowaną, równą deskę. Ceramika jest jednak bardziej higieniczna niż naturalne drewno, gwarantuje więc bezpieczeństwo i wygodę na lata.

Zastosowanie kolekcji Royal Place: wewnątrz na podłogi i ściany: przedpokoju, pokoju, salonu, łazienki, kuchni; na zewnątrz (płytki podłogowe): tarasy, altanki, chodniki.
Wszystkie rodzaje płytek są dostępne w kolorze białym lub drewnopodobnym, ciemniejszym brązie. Płytki podłogowe wykonane są z mrozoodpornego gresu.

Kolekcja obejmuje:
Płytki ścienne
Mozaiki ścienne
Listwy ścienne
Płytki gresowe
Kostki podłogowe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *