Unikalna kolekcja płytek BRAINSTORM

Polskie - płytki- sklep-w -USA

Płytki z kolekcji Brainstorm to elegancki, ponadczasowy design marmuru przełamany mozaiką łączącą w sobie metaliczny połysk oraz motyw kamienia. To wszystko połączone delikatnym połyskującym dekorem.

Inspiracją dla twórców tej kolekcji płytek była gra światła i cienia. Dzięki temu udało się uzyskać ponadczasowy efekt, który będzie prezentował się dostojnie w każdym wnętrzu.
W kolekcji dominuje ciemny kamień z delikatną, naturalną miedzianą żyłką imitującą naturalne wtrącania kamienia naturalnego występujące w marmurach.
Elegancję i estetykę marmurowych powierzchni przełamuje mozaika, tworząca centralny element wnętrza.

W kolekcji występują płytki wielkoformatowe z ciemnego kamienia na płytkach w wymiarach 32,8×89,8. Płytki dostępne są w 3 kolorach – od najjaśniejszej szarości, poprzez grafit, do czerni.Jeśli chcemy aby aranżacji naszego pomieszczenia nadać jeszcze więcej wyrazistości, możemy zastosować jedną z dwóch dostępnych dekoracji.

Pierwszy dekor Brainstorm Grey to płytka w formacie 32,8×59,8, na której odnajdziemy wszystkie trzy dostępne kolory płytek ściennych wraz z wplecionymi wstawkami w kolorze miedzi. Wszystko to w kształcie trapezów, co tworzy coś na kształt mozaiki o metalicznym połysku.

Polskie Płytki - imitacja ciemnego marmuru

Druga dekoracja to mozaika Brainstrom Graphite 19,6×32,1, która zapewnia wyjątkowy efekt trójwymiarowości, dzięki wstawką w kolorze miedzi, które na większej powierzchni tworzą efekt sznura ptaków w locie.

Polskie Płytki - dekor 3D - sklep w USA

 

Całą kolekcję uzupełnia ostatecznie listwa w kolorze miedzi Steel Cooper oraz gresowe płytki podłogowe w formacie 59,8×59,8 w kolorach Grey i Black.

 

Zapraszamy do naszego salonu na przedmieściach Chicago
ZOBACZ KOLEKCJĘ: BRAINSTORM CERAMIC TILES

Polskie Płytki
5750 McDermott Dr, Berkeley, IL 60163

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *